BlackBerry

Рада директорів BlackBerry має намір до кінця листопада дозволити питання про продаж компанії, що перебуває в кризі, повідомляє The Wall Street Journal. Спеціальний комітет, сформований в серпні 2013 року, розглянув кілька альтернативних способів вирішення кризової ситуації, в тому числі продаж канадського виробника смартфонів по частинах або продаж його патентного портфеля.

На купівлю компанії претендують кілька американських і канадських компаній, а також китайський комп’ютерний гігант Lenovo. Зараз представники компанії ведуть переговори з потенційними покупцями, але остаточно питання ще не вирішене. За інформацією WSJ, BlackBerry, швидше за все, розпродадуть по частинах кільком великим покупцям.

BlackBerry переживає кризу вже кілька років поспіль, багато в чому – через моду на сенсорні телефони (у каталозі компанії, в основному, «кнопкові» моделі). Ще кілька років тому канадській компанії належало близько 20 відсотків ринку мобільних телефонів. Але до 2013 року її частка знизилася до трьох відсотків. Сьогодні капіталізація BlackBerry оцінюється в 5,63 мільярда доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.