Аутоімунні захворювання
Аутоімунні захворювання виникають через ожиріння

Ожиріння нерозривно пов’язано з розвитком захворювань серцево-судинної системи та цукрового діабету. Все це по праву можна назвати «чумою» нашого століття. Мало хто знає, але зайва вага призводить до аутоімунних захворювань. Вони характеризуються тим, що організм починає працювати проти себе.

Японські вчені з’ясували, що якщо мишам давати висококалорійну їжу, то у них підвищується рівень імуноглобуліну М (IgM ). Ці клітини підвищують активність інших клітин, що призводить до їх агресії стосовно організму в цілому. У більшості лабораторних мишей разом із зайвою вагою з’являлися аутоімунні захворювання. Ці захворювання викликаються ще й тим, що імуноглобулін утворює міцне з’єднання в сукупності з особливим білком захисної системи.

Саме ці дослідження доводять те, що потрібно скинути зайву вагу, інакше вона почне працювати проти організму. Дослідження повинні стати потужним стимулом до правильного схуднення, яке включає в себе активний спосіб життя і збалансоване харчування. Все це допоможе уникнути виникнення аутоімунних реакцій, діабету, захворювань серця і судин і багатьох інших захворювань.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.