стрес
Як позбутися стресу

Сучасні люди все частіше і частіше перебувають у стресі. Під стресом прийнято розуміти стан організму, який знаходиться в складних, екстремальних, котрі лякають ситуаціях. Ця реакція деколи виникає у кожного з нас. Проте вчені розрізняють два види стресу: негативний (дистрес) і позитивний (евстрес).

Незначний стрес не приносить особливої ​​шкоди людині і швидко проходить. А ось глибокі стреси можуть спровокувати негативні наслідки, в тому числі психологічні хвороби.

Симптомами дистресу є втрата апетиту, підвищена стомлюваність, погіршення пам’яті, часті головні болі і т.д. Крім того, при важких випадках може з’явитися депресія і навіть істерика.

Проблеми на роботі, часті сварки вдома, вічний поспіх, незадоволеність собою і своїм життя – це основні причини, які призводять до стресової напруги. Потрібно відзначити, що з кожним роком ці причини зростають, тому навіть молоді люди часто страждають затяжними депресіями і стресами.

Так, як же боротися зі стресом?

Насамперед, не потрібно до всього ставитися серйозно. Потрібно дивитися на речі зі сторони. Часто для жінок порятунком у цій ситуації стають сльози, а чоловіки звертаються до алкоголю. Крім того, можна спробувати змінити сферу діяльності, знайти захоплююче хобі, почати займатися спортом, спілкуватися більше з друзями і близькими. Насправді, ці методи є найефективнішими в боротьбі зі стресом. У важких випадках та начебто безвихідних ситуаціях, як вам здається, завжди допоможе досвідчений психолог. Послуги психолога – це сьогодні далеко не рідкість, а тому до фахівця за допомогою звертаються тисячі людей.

Нарешті, лікарі радять відмовитися від кави, кинути курити і не вживати алкогольні напої, тому що це погіршує ситуацію. А в раціон харчування потрібно включити більше свіжих овочів і фруктів, які будуть постачати організм корисними речовинами і мінералами.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.