iphone_spy_1

В останньому оновленні бета-версії мобільної операційної системи iOS7 виявлений пункт меню, куди автоматично зберігаються всі улюблені місця користувача і кількість відвідувань.

За словами компанії Apple, це всього лише користувацька функція, яка, правда, захована глибоко всередину телефонного меню: карта і список місць знаходяться у розділі Settings / Privacy / Location Services / System Services / Frequent Locations. Гарна новина полягає в тому, що коли користувач все-таки знайде цю настройку, він зможе її легко відключити.

Компанія Apple представила 7 версію iOS 10 червня, в перший день конференції WWDC. Оновлення стало першою радикальною зміною мобільної операційки з моменту її появи в 2008 році. Керуюючий дизайн-відділом Джоні Айв відмовився від скевоморфізму на користь «простоти і чистоти», крім цього, в системі з’явилася повноцінна мультизадачність, можливість ділитися файлами, а налаштування тепер можна викликати прямо з екрану блокування. iOS7 буде доступна всім користувачам вже цієї осені. На даний момент вийшла 5-та бета-версія мобільної операційної системи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.