інтроверт
У інтровертів і екстравертів мозок працює по-різному

Вчені з Університету Корнела провели дослідження, яке було присвячене інтровертам і екстравертам. Дослідження проводилося з метою з’ясувати, чому одні люблять галасливі вечірки, а інші надають перевагу усамітненню.

Дослідження показало, що у екстравертів більш сильний зв’язок з припливом дофаміну, ніж у інтровертів. Дофамін – це з’єднання, яке дає приємні відчуття. Екстраверти надають перевагу досягненню миттєвого задоволення і дивляться на обличчя людей, а от інтроверти люблять вдаватися в деталі, а велику кількість зовнішніх подразників вони переносять важко.

Психологи з Університету Корнелла провели дослідження, в якому перевірили 70 людьми на визначення типу – екстраверта та інтроверта. Потім людям запропонували взяти риталін, який підвищує увагу за рахунок вивільнення дофаміну. Після цього добровольцям було запропоновано подивитися відеоролик.

У результаті дослідження виявилося, що риталін викликав почуття нагороди у екстравертів. У інтровертів не було цього почуття, хоча препарат збільшив рівень дофаміну. Виявилося, що мозок інтровертів більше оцінює деталі і внутрішні сторони життя, а не зовнішні прояви.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.