Toyota_GT86_1

Компанія Toyota побудувала прототип тюнінгового купе GT86. Автомобіль був представлений в Австралії на заході, організованим на честь святкування першого року присутності моделі на цьому ринку. Про це повідомляє видання Carsguide.

У число доопрацювань увійшли нові амортизатори (встановлені нерегульовані Sachs) і колісні диски BBS з більш чіпкими покришками Dunlop Direzza шириною 215 міліметрів спереду і 225 міліметрів ззаду. 200-сильна силова установка, стабілізатори поперечної стійкості, пружини і інші елементи підвіски не піддалися ніяким змінам.

Toyota_GT86_2

У «Тойоті» вважають, що підготовлених доопрацювань достатньо, щоб поліпшити керованість і стабільність купе в поворотах. При цьому їх буде просто встановити як власникам нових, так і старих автомобілів.

За словами головного інженера проекту GT86 Тетсуя Тада, представлені елементи є першими з багатьох варіантів доопрацювань моделі, які зараз розглядаються «Тойотою». Очікується, що фірмові спорт-пакети для модернізації технічної начинки скоро надійдуть у продаж.

Toyota_GT86_3 Toyota_GT86_4 Toyota_GT86_5 Toyota_GT86_6 Toyota_GT86_7 Toyota_GT86_8 Toyota_GT86_9 Toyota_GT86_10 Toyota_GT86_11

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.