Sigmo_1

На краудфандинговому сервісі Indiegogo представлена ​​портативна бездротова гарнітуру Sigmo, яка переводить усну мову з 25 мов.

Sigmo керується за допомогою двох кнопок, які дозволяють вибрати режим перекладу. Користувачеві досить вимовити фразу рідною мовою, і пристрій повторить його фразу на будь-яку іншу обрану мову. Також можливий зворотний переклад. Здійснювати переклад в реальному часі пристрою дозволяє Bluetooth, за допомогою якого Sigmo з’єднується зі смартфоном, а той у свою чергу запитує дані в онлайн-сервісі (наприклад, в Google Translate).

Sigmo_3

На відміну від мобільних додатків, пристрій працює повністю автоматично і не вимагає додаткових налаштувань, а його батареї вистачає на 8 годин роботи в режимі діалогу і на 300 годин в режимі очікування. У майбутньому виробники також планують реалізувати підтримку оффлайн-словників.

Поки розробники перекладача Sigmo збирають на Indiegogo кошти на масове виробництво пристрою, і на сьогоднішній день вже зібрано $ 2324 із заявлених $ 15 000. Також творці Sigmo пропонують покупку до двадцяти аксесуарів, сумісних з пристроєм – браслети, ланцюжки і прищіпки.

Випуск пристрою запланований на січень 2014 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.