Stiv_Balmer_1

Стів Балмер піде у відставку з поста генерального директора Microsoft протягом 12 місяців, так як технологічний гігант змінює напрям розвитку. У заяві, опублікованій у п’ятницю, Microsoft заявляє, що Балмер залишиться в компанії, щоб допомогти підшукати собі наступника.

«Ніколи немає ідеального часу для таких перестановок, проте зараз – час настав», – заявив Балмер. Після оголошення акції Microsoft виросли на 9% на початку торгів.

Microsoft призначить спеціальну комісію, що включає голови правління і засновника компанії Біла Гейтса, яка займеться пошуками заміни Балмеру. «Я буду працювати в тісній співпраці з іншими членами Ради для пошуку нового генерального директора», – сказав Гейтс.

Балмер поступив на службу в Майкрософт на початку 1980-х років, на запрошення Біла Гейтса (з яким він навчався в Гарвардському університеті), і відразу став одним з головних менеджерів і його близьким соратником. Він керував розробкою перших версій операційних систем (MS-DOS і Windows). 13 січня 2008 Балмер став наступником Гейтса, замінивши його на посаді генерального директора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.