Skype 3D
Skype працює над технологією 3D-відеодзвінків

Skype працює над технологією 3D-відеодзвінків. Про проект стало відомо з інтерв’ю із віце -президентом Microsoft Марком Джіллеттом, яке було присвячене 10- річному ювілею Skype.

Зокрема, стало відомо, що лабораторія Skype зайнята розробкою процесу 3D-захоплення і 3D-відображення відео, і, хоча останні роки індустрія далеко просунулася в цьому напрямку, компанія вважає, що досі перед інженерами стоїть багато завдань, які необхідно вирішити. Процес захоплення 3D-зображення як і раніше занадто складний і вимагає тонких налаштувань і спеціального обладнання.

Джіллетт заявив в інтерв’ю BBC, що Skype має певні технології, але потребує апаратної екосистеми. Він також додав, що 3D-відеочату потребується більше часу, щоб завоювати популярність у споживачів. Таким чином, постає питання, чи стане цей сервіс реальністю будь-коли.

У багатьох представників індустрії 3D-формат так до цих пір і не завоював довіри. Наприклад, компанія BBC відмовилася від планів використовувати 3DTV-технології у своїх програмах, посилаючись на слабкий попит спеціальних окулярів і високі витрати, пов’язані з виробництвом контенту. Також, за чутками, Sony знімає з виробництва свій 3D-дисплей для PlayStation.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.