яблука, дівчина
Правильне харчування поліпшує пам’ять

Нормалізація ваги не тільки сприяє зміцненню імунітету, але і покращує пам’ять. До такого висновку прийшли фахівці з Університету Умео, поспостерігавши за станом здоров’я 20 огрядних жінок у віці близько 61 року.

Під час дослідження жінок змусили правильно харчуватися протягом 6 місяців. Половина жінок дотримувалася раціону, що складається на 30% з білків, 30% з вуглеводів і 40% з ненасичених жирів. Друга група жінок харчувалася раціоном, який складався з 15% білків, 55% вуглеводів і 30% жирів. До початку дослідження і після вчені виміряли індекс маси тіла жінок і його склад. Також вчені перевіряли пам’ять, змушуючи запам’ятати обличчя та імена.

Пізніше тест проводили знову. Піддослідним пропонували показати людей та імена, які відповідають першій букві їх імені. Потрібно було відповісти, підходить буква чи ні.

За словами дієтологів, через 6 місяців індекс маси тіла в середньому знизився на 30, що нижче рівня ожиріння. Вага знизилась з 85 до 77 кілограм у середньому. Крім того, вчені відзначили, що пам’ять жінок почала працювати краще, про що свідчать показники сканування.

Так, фахівці відзначають, що схильним до повноти важливо звертатися до особистого дієтолога ще й тому, щоб не було проблем з пам’яттю.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.