iPhone5S_1

Новий iPhone 5S буде доступний не тільки в традиційних монохромних чорному і білому варіантах, а й у золотому. Про це повідомив ресурс TechCrunch, спираючись на здогадки iMore, а також на фото компонентів оновленої моделі, що спливли.

Рене Річі з iMore привів цілий ряд аргументів на користь третьої кольору телефону. Золотий – найпопулярніший колір для аксесуарів iPhone. Більшість чохлів для поточної версії мобільного девайса було продано саме в такому забарвленні. До того ж, компанії Apple буде простіше анодувати такий колір на поверхню iPhone. Значно простіше, ніж, приміром, той же чорний.

iPhone5S_2

Також Рене Річі не упустив з уваги і маркетингові аспекти. На його думку, золотий колір стане вагомим доповненням для незначного оновлення, які Apple представляє в лінійці S. І якщо компанія все-таки випустить бюджетний iPhone 5C, то золотий колір стане хорошим елементом відмінності.

Імовірно, головним нововведенням iPhone 5S стане сканер відбитків пальців. Презентація оновленої моделі, за чутками, відбудеться 10 вересня.