скульптури
Люди з нормальною вагою хворіють рідше, аніж люди із надлишком ваги

На останньому засіданні кафедри ендокринології фахівці озвучили невтішну статистику з ожиріння.

Виявляється, в Росії від цієї недуги страждає половина населення країни. Всі рекорди за кількістю огрядних людей б’є Науру, де майже 95% жителів має надлишкову вагу. На другому місці США з 72% людей із зайвою вагою, а у Великобританії, за словами вчених, 54% товстунів. У цілому ж, у світі налічується понад 1,6 мільярда людей з надмірною вагою.

За словами лікарів, такі люди самі вважають себе хворими, тому частіше звертаються в медичні центри, що сприяє ранній діагностиці захворювань.

Як кажуть лікарі, якщо складочка на лобі значно відрізняється від складочки на животі, то варто серйозно задуматися про своє здоров’я та спосіб життя. Адже вже давно не секрет, що ожиріння призводить до багатьох серйозних захворювань, наприклад, цукрового діабету, захворювань серцево-судинної системи, гіпертонії і т.д. Саме тому так важливо вчасно почати лікування ожиріння. А починати потрібно зі зміни способу життя, правильного збалансованого харчування і очищення організму.

Ожиріння виникає через те, що поглинання значно перебільшує витрати енергії в організмі. Так, причинами ожиріння стають легкодоступні вуглеводи і малорухливий спосіб життя.

За даними ВООЗ, якщо талія у чоловіків перевищує 102 см, а у жінок – 88 см, то у них значно зростає ризик розвитку захворювань, пов’язаних з ожирінням. Надмірна вага також позначається на стані шкіри, її пружності, розтягненнях, є причиною целюліту.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.