ововчі
Лужна дієта захищає від утворення каменів у нирках

При виборі дієти ми не просто хочемо схуднути, але й очистити організм, уповільнити процеси старіння, захистити суглоби від артриту і т.д. Чим більше користі від дієти, тим краще.

Ті, хто дотримується лужної дієти, стверджує, що вона допомагає забезпечити не тільки ці ефекти, але і багато інших. Справа в тому, що багато продуктів з цієї дієти підтримують ідеальний баланс рН, що допомагає покращувати загальний стан здоров’я.

Лужна дієта включає в себе в основному свіжі овочі та фрукти, горіхи. Зернові, бобові. Вона повністю виключає м’ясо, рибу, цукор, каву, молочні продукти. Дієти, які включають в себе багато тваринного м’яса, призводять до зниження рН сечі, що сприяє утворенню каменів у нирках. Саме тому лужна дієта сприяє максимальному захисту від виникнення каменів у нирках.

Крім того, деякі фахівці стверджують, що лужна дієта уповільнює втрату кісткової маси, збільшує гормон росту, полегшує болі в попереку. Більше того, деякі дослідження показали, що вживання овочів і фруктів захищає від виникнення раку товстої кишки.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.