gmail_1

Корпорація Google заявила, що користувачі поштового сервісу Gmail не можуть розраховувати на конфіденційність листування, повідомляє Lenta.ru. Про це йдеться у клопотанні Google, направленому до суду.

Google просить суд відхилити позов про порушення сервісом Gmail конфіденційності приватного листування. Корпорація пояснює своє прохання тим, що електронні листи практично не відрізняються від ділового паперового листування, і тому відправникові не варто дивуватися, що «помічник адресата розпечатав листа». З тієї ж причини користувачам електронної пошти варто прийняти той факт, що сервіс пошти буде обробляти їх повідомлення в процесі доставки.

У позові проти корпорації Google стверджується, що компанія порушує закони, що забороняють переглядання кореспонденції. Причиною звинувачень став загальновідомий факт про те, що рекламні оголошення в пошті Gmail підбираються відповідно до змісту листів користувачів. Функція підбору оголошень в Gmail вже не раз ставала причиною критики на адресу Google. Проте в Google підкреслюють, що вся кореспонденція обробляється автоматично.

Відомо, що на початку 2013 року компанія Microsoft закликала користувачів перейти на поштовий сервіс Outlook, який не аналізує листи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.