Emirates-А380_1

Онлайн-сервіс Google Maps представив панораму салону найбільшого в світі серійного авіалайнера А380, що охоплює обидві пасажирські палуби і кабіну пілотів.

Літак, де проводилася зйомка, належить компанії Emirates. На його борту 489 крісел, включаючи 14 в салоні класу люкс, який обладнаний душовою кабіною. Місця в економ-класі обладнані 23-дюймовими дисплеями в спинках крісел і спеціальними тримачами для склянок, які стабілізуються за допомогою мініатюрних гіроскопів.

До стандартного інтерфейсу панорам Google Maps додані дві кнопки, що дозволяють перемикатися між палубами. Натискання на E показує верхній рівень з салоном бізнес-класу, а B дозволяє оглянути нижню палубу, з якої є вихід у кабіну пілотів.

Emirates-А380_2

Знімки виконані в техніці, яка дозволяє розглядати не тільки звичайну, але і тривимірну панораму. Через контекстне меню по правому кліку миші відкривається пункт тривимірного режиму, для якого користувачеві знадобляться червоно-сині окуляри. Зображення розбивається на червоний і синій канал для лівого і правого ока, дозволяючи реалізувати ефект об’єму на плоскому екрані.

На початку серпня Emirates відзначила п’яту річницю з початку експлуатації двопалубних авіалайнерів А380. Авіакомпанія перевезла понад 18 мільйонів пасажирів на літаках даного типу, з тих пір як перший з них зробив політ з Дубая в Нью-Йорк 1 серпня 2008.

За матеріалами MacDigger

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.