internet_1

Марк Цукерберґ оголосив про нову ініціативу під назвою Internet.org, яка об’єднає компанії Facebook, Samsung, Nokia, Qualcomm і Ericsson, щоб вони якимось чином зробили інтернет більш доступним для всього світу. Мета проекту – спростити програми, скоротити витрату даних і зробити роботу інтернету більш ефективною.

Так, наприклад, Facebook заявляє про плани по скороченню кількості даних, які завантажує додаток соцмережі, з 12 Мб до 1 Мб на добу. Qualcomm у свою чергу займеться проблемою продовження терміну служби акумуляторів мобільних пристроїв і розробкою більш ефективних Wi-Fi мереж.

The New York Times повідомляє, що головні цілі нової коаліції полягають у скороченні витрат на надання послуг мобільного інтернету до 1% від нинішнього рівня протягом 5-10 років. Зробити це планується за рахунок підвищення ефективності мереж, мобільних пристроїв і програмного забезпечення.

Компанії також сподіваються на розвиток нових бізнес-моделей, які дозволять телефонним компаніям забезпечити користувачів базовими послугами, такими як електронна пошта, пошуковик і соціальними мережами за невелику плату або зовсім безкоштовно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.