Ukraine_EU_flags_1

Високий представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Кетрін Ештон вважає, що Україні вдалося багато досягти за свою нещодавню історію – про це ідеться у її привітанні з нагоди Дня Незалежності, поширеному Представництвом ЄС в Україні.

“Передусім вона зміцнила свою державність та свою присутність на міжнародній арені. Провівши з ЄС переговори щодо Угоди про асоціацію, вона створила прецедент для інших східних сусідів ЄС”, – ідеться у привітанні.

Також на думку Кетрін Ештон Україна має величезний невикористаний потенціал. Зокрема, вона нагадала про можливість незабаром підписати угоду про асоціацію з ЄС.

“Чотири з п’яти парламентських фракцій в Україні чітко заявили про свій європейський вибір. Ця декларація намірів має бути каталізатором зусиль багатьох українців будувати Європу в Україні. Те, чи створить Україна належні умови, які дозволять підписання Угоди про асоціацію та глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі, буде лакмусовим папірцем серйозності намірів Києва”, – ідеться у зверненні пані Ештон.

Окрім того, вона наголосила, що угода не спрямована проти інтересів будь-якої іншої третьої сторони.

Джерело BBC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.