alko_1

Дослідження довело те, про що багато й підозрювали: вживання алкоголю допомагає вирішувати проблеми творчо. Щоб перевірити це, фахівці влаштували експеримент, учасникам якого були запропоновані легкі закуски та алкогольні коктейлі, після чого їх попросили вирішити деякі головоломки. У результаті виявилося, що краще із завданням впоралися саме випробовувані напідпитку, повідомляє журнал Discover.

«У поп -культурі довгий час вважалося , що алкоголь йде на користь творчому процесу, але до теперішнього часу це не було перевірено експериментально», – заявили дослідники. Ефект помірного алкогольного сп’яніння дозволяє більш творчо підходити до вирішення завдань. У ході експерименту в половини піддослідних у крові містилося не менше 1,5 проміле, інша половина була твереза. Особи в сп’янінні вирішили більше завдань з «тесту віддалених асоціацій» (Remote association test) за менший час і були більш схильні до оригінальних рішень.

Учені навіть поділилися рецептом коктейлю, який пили піддослідні: учасникам змішували горілку з журавлинним соком у співвідношенні один до трьох.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.