sex_interest_1

За даними нового дослідження, американці і європейці найактивніше цікавляться сексом на початку літа, а також у грудні та січні. Дослідники аналізували ключові слова, які люди вбивали в пошукову систему Google протягом чотирьох років, і виявили, що щорічно кількість пошуків за такими ключовими словами, як побачення, повії і порнографія, досягає свого піку в червні-липні і знову опиняється на підйомі взимку.

“Яке б із цих трьох слів ми не досліджували на кількість пошуків, чи це сайт знайомств, чи бордель, тенденція залишається незмінною. Піки активності пошуку спостерігаються саме в ці місяці, причому з року в рік”, – розповідає Патрік Маркі (Patrick Markey), професор психології в університеті Вілланова в Пенсільванії. Маркі підкреслює, що поки не цілком ясно, чому спостерігаються саме два піки сексуального інтересу, але результати показують, що вони пов’язані із загальним зростанням кількості часу, який люди витрачають, перебуваючи поруч із собі подібними. Попередні дослідження дат народження дітей також підтвердили припущення про наявність саме цих піків сексуальної активності, особливо в грудні, при цьому вчені говорять, що однією з причин є природна тенденція народжувати в кінці літа або на початку осені.

“Але якби це було єдиною причиною, то тоді не було б інших причин для пошуку повій або для того, щоб дивитися порно”, – зазначив Маркі. – Найімовірніше, що чим більше людей знаходиться навколо нас, або чим частіше ми знаходимося в колі людей, тим ми більш цікавимося сексуальним аспектом життя”. У літній час спостерігається зростання суспільної діяльності, грудень ж – це час святкової метушні та натовпів людей у ​​магазинах . Також експерти запропонували як пояснення щорічні зміни якості сперми і гормональні коливання. Варто відзначити, що більшість досліджень на сексуальну тематику аналізують те, що відбувається з людьми після того, як вони займаються сексом. Нове дослідження, крім підтвердження раніше отриманих фактів, було направлено на вивчення поведінки людей напередодні сексуальної активності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.