autos-1

Як повідомляє асоціація Укравтопром, за сім місяців цього року в Україні вироблено 23 тис. 311 автотранспортних засобів, а це вполовину менше показника 2012 року.

На додачу у липні продажі нових легкових автомобілів в Україні скоротилися порівняно з минулим роком на 15,5%.

Зазначимо, що вітчизняні автовиробники, аби покращити власне становище наполягали на введенні утилізаційного збору з імпортних автомобілів.

Однак через утилізаційний збір можуть постраждати і українські виробники. Вони не встигають до вересня виконати вимоги закону. На те, аби розробити і впровадити механізм утилізації авто треба більше часу.

Відтак збір пошириться і на українських виробників, пише «Коммерсант-Україна». Компанія «Єврокар» вже повідомили дилерів про підвищення цін на весь модельний ряд.

З вересня авто компанії подорожчають на 7 тисяч 300 гривень — суму утилізаційного збору. Між тим експерти вважають, що утилізаційний збір можуть і відтермінувати.

Президент доручив уряду доопрацювати документ. Зокрема — прибрати коефіцієнти, які є в нинішній редакції закону та виключити із закону моменти, які не відповідають вимогам СОТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.