Водії та кондуктори київського комунального транспорту готові розпочати страйк через невиплачені зарплати, пише “Сегодня”. Виявляється, багатьом із них заплатили лише за травень, та й то частково.

“Із зарплатами у нас біда. Страйк – єдиний вихід. Два роки тому була схожа історія і ми запланували страйк. Коли про це довідалося керівництво, за день до акції протесту знайшлися гроші”, – цитує газета працівника київського депо № 2.

Затримують платню також будівельникам станції метро “Теремки” і робітникам, які будують естакаду на Поштовій площі. Адміністрація говорить, що заборгованість виникла через несвоєчасний розрахунок з боку держбюджету за перевезення пільговиків. Мовляв, із 1,7 мільйона людей, яких перевозить щодня київський муніципальний транспорт, майже мільйон є пільговиками, які не платять за проїзд.

Тим часом, київська міська влада має гроші на виплату надбавок для працівників бюджетної сфери. Минулого тижня ці надбавки повинні були ухвалити на засіданні Київради. Однак на заваді стала опозиція, яка заблокувала сесію.

“Київ має складний бюджет. Місто зі своїх резервів знаходить кошти на виплату надбавок. Але втручання у роботу Київради політиків позбавило нас можливості скерувати кошти на виплати людям”, – цитує “Сегодня” голову Київської міської адміністрації Олександра Попова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.