Забудькуватість
Як позбутися забудькуватості?

Забудькуватість і ослаблення пам’яті – це одна з серйозних проблем нашого часу. Часті скарги сімейного психолога на забудькуватість змусили фахівців почати дослідження. Всього в дослідженні були діагностовані близько 18 тисяч осіб у віці від 18 до 99 років. Виявилося, що кожна людина в тій чи іншій мірі стикається з проблемою забудькуватості.

Вчені з’ясували, що в особливій групі ризику знаходяться люди у віці 40 років. Вони намагаються справлятися зі своєю проблемою за допомогою біодобавок і психотропних засобів. Найбільше число, що скаржаться на забудькуватість, виявилося серед людей, що працюють в офісах, у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій.

Стреси, велика кількість завдань на день, музика в навушниках – це всі причини, які заважають сучасній людині сконцентруватися, а це, у свою чергу, призводить до зниження працездатності мозку.

Для того щоб людина змогла нормально концентруватися і поліпшити роботу мозку, їй не потрібно вживати біодобавки та психотропні засоби. Людині потрібно просто частіше відпочивати! А тим, у кого накопичилося занадто багато нерозв’язних завдань, можна пройти одитинг, який навчить того, як потрібно жити і радіти життю.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.