гривні

Міністерство економічного розвитку і торгівлі затвердило 70 інвестпроектів, реалізація яких вимагатиме 103,6 млрд грн.

З них 37,8 млрд гривень залучать у вигляді кредитів під державні гарантії.

Про це повідомляє Forbes.ua

Видання публікує інфоргафіку, з якої випливає, які підприємства претендують на кредити під державні гарантії.

Так, компанії МК «Дніпросталь» і «Інтерпайп Ніко Тьюб» Віктора Пінчука можуть отримати кредити відповідно на 1,54 млрд грн. і 0,75 млрд грн.

Фірма «Євро Фінанс ЛТД» Арсена Іванющенка, сина нардепа від Партії регіонів Юрія Іванющенка, може отримати 1,34 млрд грн.

Перелік інвестиційних проектів уряд затвердив ще в лютому, погодивши держпрограму активізації економіки на 2013-2014 роки.

«Тепер в Мінекономрозвитку вибрали ті, які відправлять в банки (Укрексімбанк і Укргазбанк). Критерії відбору: від готовності документів для інвестпроектів в лобістських можливостей власників. Далі – рішення за банками», – пояснив керівник секретаріату Ради підприємців при Кабміні Андрій Забловський.

Три з вищевказаних проектів вже фінансуються. Зокрема, виробнику сільгосптехніки «Червона Зірка» Павла Штутмана допоможуть з грошима на два проекти з переоснащення посівних комплексів, а «Донецьксталі» Віктора Нусенкіса – на модернізацію процесу виплавки сталі.

1,6 млрд грн. в рамках Держпрограми активізації розвитку економіки в 2013-2014 роках на розширення діючих потужностей можуть також отримати алюмінієві підприємства «Солур» і «Укрспецмет», що належать Юрію Солоду – чоловікові міністра соціальної політики Наталії Королевської.

Вартість інвестпроектів приватних українських компані

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.