smartphones_1

За минулий рік кількість користувачів смартфонів в Україні збільшилася удвічі і зараз складає 14% її населення.

Про це свідчать дані дослідження “Наша мобільна планета: Україна”, проведеного компанією Ipsos MediaCT на замовлення Google.

Половина користувачів використовують свої смартфони для доступу в інтернет щодня.

“Смартфони стали настільки важливими для своїх власників, що 52% з них радше відмовилися б від телевізора, ніж від смартфону”, – йдеться у звіті дослідження.

Для українських користувачів мобільні пристрої є важливою точкою доступу до інформації, кажуть автори дослідження: 57% респондентів щодня здійснюють пошук за допомогою свого смартфона.

Українці активно використовують мобільні пристрої для доступу у соціальні мережі, кажуть автори звіту.

За їхніми даними, аж 91% власників смартфонів, які використовують їх для доступу в інтернет, регулярно відвідують зі своїх пристроїв соціальні мережі. 51% з них роблять це щодня.

85% користувачів мобільного інтернету шукали за допомогою смартфонів інформацію про товари та послуги, а 44% респондентів здійснювали через свій пристрій покупки. 60% покупців скористалися цією можливістю своїх смартфонів протягом останнього місяця.

Автори дослідження констатують: аж 93% респондентів під час роботи в інтернеті чи використання програм на смартфоні звертають увагу на рекламні оголошення.

Дослідження “Наша мобільна планета: Україна” проводилося у першому кварталі 2013 року. У його ході було опитано 1000 українців віком від 18 до 54 років, які використовують смартфон для доступу в інтернет.

Джерело BBC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.