дівчина, жінка
Що впливає на молодість шкіри

На зовнішній вигляд жінки сильно впливає її спосіб життя. Так, лікарі дерматологи провели дослідження і оцінили стан шкіри жінок з Китаю, Великобританії та Іспанії. Всього було обстежено 585 жінок.

У ході дослідження вчені встановили, що на стан і здоров’я шкіри сильно впливають солярій, куріння, а також дефіцит вітамінів і зволоження. Ці фактори навіть важливіше, ніж походження людини та її місце проживання.

Раніше вважалося, що генетика на 50% зумовлює стан шкіри і її старіння. Але, завдяки останнім дослідженням вчені встановили, що на 33% на шкіру впливає спосіб життя, який веде жінка.

Шкідливі звички забирають у жінки мінімум 10 років її молодості і життя в цілому. До такого висновку вчені прийшли завдяки аналізу способу життя жінок у віці від 45 до 75 років, а також порівняння за фотографіями їхньої зовнішності до і після дослідження, яке тривало 8 років.

Але, дерматологи хочуть заспокоїти жінок, що своєчасний перехід на здоровий спосіб життя і правильне харчування допоможе відновити метаболізм, очистити організм і, як наслідок, шкіра буде здоровою і молодою.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.