діти, фаст-фуд
Причини дитячого ожиріння і способи його уникнення

Не секрет, що обіди вдома в колі сім’ї набагато корисніші для дітей, ніж деінде. Діти, які обідають вдома, харчуються правильно і систематизовано, що захищає їх від дитячого ожиріння. Але, варто відзначити, що харчування не тільки поза домом може призвести до проблеми з вагою.

Так, фахівці стверджують, що близько розташовані кафе і фаст-фуди теж впливають на вагу дітей та їх харчування. Вчені з Каліфорнії провели дослідження і з’ясували, що, найчастіше, проблеми з вагою мають діти, чиї школи розташовані поруч з фаст-фудом. По-перше, діти самі часто туди ходять. По-друге, буває, що і батьки водять туди своїх дітей, тому що це зручно і не треба готувати. Так, нерідко можна побачити дітей, що наминають хот-доги або гамбургери біля школи. Більше того, фахівці відзначають, що діти, які є частими відвідувачами подібних закладів, менше їдять овочі та фрукти і більше п’ють газовану воду, позбавляючи себе вітамінів і провокуючи порушення обміну речовин.

Вчені з Університету Сіднея встановили, що діти в період навчального року ведуть в основному сидячий спосіб життя, що також сприяє набору ваги. Так, після навчання діти, найчастіше, проводять час перед телевізором або комп’ютером. Вчені попросили таких дітей пробігти кілька кіл. У результаті вони змогли пробігти тільки половину кола.

А ось учені з Торонто виявили, що діти, які харчуються і одночасно дивляться телевізор, з’їдають у середньому на 228 калорій більше тих, хто їсть за столом.

Так, вчені радять батькам не тільки уважно стежити за раціоном харчування своїх дітей, але і стежити за тим, щоб вони харчувалися вдома за столом разом з іншими членами сім’ї. А у вільний від навчання час, аби попередити зайву вагу, краще організовувати для дітей рухливі ігри або записати їх на спортивну секцію. У підсумку, у вас буде  дитина з нормальною вагою і міцним здоров’ям.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.