Міліція
Невдоволення українців міліцією все більше росте

У Києві не вщухає скандал після насильства на продуктовому ринку “Шлях”. Під час розгону акції протесту підприємців один з правоохоронців начебто вдарив активістку Ірину Бондар кулаком на прохання спілкуватися державною мовою. Згодом близько сотні людей прийшли до Святошинського РВВС у Києві з вимогою покарати міліціонера. Розпочався штурм. Люди знесли oгорожу відділку. У самій міліції повідомили, що вже порушили кримінальне провадження щодо перевищень службових повноважень своїм працівником. Водночас в офіційній заяві правоохоронців йшлося про те, що дівчина сама наштовхнулася на міліціонера, а він намагався себе захистити.

“Я відчула удар, відразу зреагувала, побачила хто, викликала міліцію. Люди не зрозуміли, що трапилося, чому вони так емоційно почали за ним гнатися”, – каже активістка Ірина Бондар.

“Він підійшов ззаду і її по нирках вдарив. Я вважаю, що така міліція не повинна бути при владі. Хто ж нас буде захищати”, – розповіла свідок.

Скандалові щодо побиття активістки на київському ринку передував інший – у селі Врадіївка два тижні тому. Розлючені громадяни штурмували відділок міліції після того, як двоє місцевих правоохоронців зґвалтували і жорстоко побили 29-річну дівчину. До того ж міліція зволікала із затриманням одного зі зловмисників, якого назвала жертва.

Джерело euronews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.