Колишній міністр МВС Юрій Луценко висловив думку, що все радянське і кримінальне в сьогоднішній Україні – провина президента Віктора Януковича.

Він запитав в одеської публіки, перед якою виступав, “що таке Янукович?”. Потім Луценко почав посилатись на факт із історії, згідно з якими в 13 столітті, такий собі Марко Поло потрапив до Китаю, потім повернувся і потрапив у в’язницю. А там, у в’язниці, багато письменників було. Їм ув’язнений і продиктував свої спогади.

За словами екс-міністра, серед цих слів є “чудовий епізод про те, що китайські злочинці того часу страшно боялися китайської поліції. Вона дуже жорстоко катувала, тому вони носили з собою отруту. Як тільки їх затримували, вони відразу ж ковтали і вмирали – так краще, ніж мучитися за стінами”.

“Але китайські поліцейські про це знали і носили зі собою антидот, протиотруту – собаче лайно. І як тільки затриманий злочинець ковтає отруту, вони йому це лайно туди засовують, йде відрижка і ось тобі захоплений злочинець. Ви мене запитаєте, до чого б це? Янукович – це наш антидот від усього радянського, всього кримінального, в якому загрузла наша Україна. Саме завдяки цьому президентству ми усвідомили остаточно – так жити не можна. І кожен, хто думає так, – однієї крові зі мною”, – наголосив Луценко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.