Facebook

До такого висновку прийшли дослідники Стенфордського університету. За їх даними, соціальна мережа навмисно приховує від користувачів статистику переглядів їхніх записів.

Це пояснюється тим, що якщо користувач побачить, як його ігнорують друзі, він може зовсім припинити будь-яку активність у Facebook.

Повідомляється, що в середньому пост переглядає 35% «друзів» в день і 61% на місяць. У дослідженні взяли участь 222 тис осіб. «Без такої статистики публікація постів у Facebook схожа на виставою за завісою. Тобто, ви розумієте, що глядачі є, але не знаєте, хто вони і скільки їх», – каже доцент Стенфордського університету Майкл Бернштейн.

На дослідження Бернштейна один з інженерів соцмережі все ж відреагував. Ларс Бекстрем повідомив, що в компанії впевнені, що звичайним користувачам не так важливо знати, скільки переглядів зібрав їх запис, оскільки вони не ведуть блог і не заробляють на цьому, а просто діляться думками з близькими. Користувачам важливі конкретні профілі друзів, які побачили пост.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.