яловичина, свинина
Цукровий діабет розвивається через яловичину і свинину

Дієтологи виявили, що цукровий діабет частіше розвивається серед чоловіків-любителів червоного м’яса. Японські вчені з Національного центру з’ясували, що діабет починає розвиватися через любов до яловичини і свинини.

Протягом 5 років вони працювали над своїм дослідженням, в якому провели повне обстеження організму 64 тисяч людей у ​​віці 45-75 років.

У результаті дослідження показало, що люди в 1,5 рази частіше хворіли цукровим діабетом, якщо в їх раціоні були присутні близько 108 грам червоного м’яса, а саме свинини і яловичини.

Вчені пояснюють таку залежність тим, що у людини при частому вживанні червоного м’яса в крові утворюється багато заліза, що перешкоджає достатньому виробленні інсуліну.

До речі, дієтологи відзначають, що цю залежність можна віднести тільки до чоловіків, у жінок її не виявили.

Симптоми цукрового діабету

Симптоми цукрового діабету у чоловіків і жінок однакові, а от причини розвитку – різні. Найчастіше, діабетом другого типу ризикують захворіти чоловіки з надмірною вагою. Причиною в даному випадку є порушення обміну речовин в організмі чоловіка, який відрізняється від жіночого обміну речовин.

До можливих симптомів діабету лікарі відносять зниження еректильної функції у жінок, яка виникає у зв’язку з тим, що відбувається ураження нервів і судин в малому тазу.

Якщо скористатися послугами дієтолога, то можна більш детально дізнатися про те, як розвивається діабет, і як ним не захворіти.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.