“Хитрий задум” Джоан Роулінг, дорогі ліки, самотні пенсіонери та гіпотетичне закриття аеропорту Хітроу – теми британської преси 15 липня.

“Адмінресурс” Джоан Роулінг
“Гріють руки”
Допоможи сусідові
Що чекає на Хітроу
“Адмінресурс” Джоан Роулінг

Джоан Роулінг, всесвітньо відомий автор “Гаррі Поттера”, нещодавно зізналася, що на початку року опублікувала детективний роман під чоловічим псевдонімом, пише шотландська Scotsman. Автором цього детективу було названо “колишнього офіцера” британської поліції.

Роулінг заявила, що вирішила спробувати видати книгу під чужим іменем, щоб побачити, наскільки успішним може стати твір досі нікому невідомого автора. Експеримент був вдалим. Книга, яка вийшла у квітні, розійшлася накладом у 1500 примірників, що вважається непоганим досягненням. Успіх закріпила аудіо-версія детективного роману.

“Це чудово – опублікувати твір без рекламного галасу та очікувань публіки і просто радіти, коли отримуєш відгуки під іншим іменем”, – цитує Scotsman Джоан Роулінг.

Однак газета вважає, що письменниця таки використала свої зв’язки, інакше роман під псевдо міг би й не вийти.

“Хитрий задум було розкрито після того, як журналісти поцікавилися особистістю автора книги і виявили, що у нього і в Джоан Роулінг той самий агент, редактор і видавець”, – пише Scotsman.

Ще більше посилили підозри свідчення редактора іншого видавництва, до якого під чужим іменем зверталася Джоан Роулінг, і яке їй відмовило.

“Отже, тепер можна сказати, що я відмовила Джоан Роулінг. Я прочитала цей роман і сказала “ні”. Може, ще хтось зізнається, що зробив так само?”- цитує газета допис у Twitter редактора видавництва Orion Books Кейт Мілс.

Джерело BBC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.