Мер Лондона Боріс Джонсон збирається оголосити про намір перенести аеропорт Хітроу і відокремити територію, яка звільниться, під забудову, пише Guardian.

Це питання не одного року, і весь проект перебуває на стадії обговорення, яке розділило учасників дискусії на два непримиренні табори.

“Неймовірно, що кожен мер Лондона пропонує викупити аеропорт Хітроу, а тоді закрити його. Пропозиції мерії означатимуть скорочення 114 тисяч робочих місць, додатковий тягар для платників податків та дуже розтягнутий у часі проект. Замість цього краще розвивати те, що вже є у Хітроу,” – цитує газета прес-секретаря аеропорту.

Натомість Боріс Джонсон пропонує закрити аеропорт коштом розширення інших аеропортів та будівництва нового, а територію, що звільниться, віддати під житлову та офісну забудову. Мовляв, теперішня транспортна інфраструктура та чудове розташування сприятимуть розвитку території, яка лежить у самому серці заможного району Лондона.

Так чи інакше, із Хітроу доведеться щось робити, вважає Guardian.

“Аеропорт і мер погоджуються, що розширення у південно-східному напрямку вкрай необхідне для забезпечення провідної ролі Британії у міжнародних авіаперевезеннях. Усі розуміють, що Англія потребує додаткових потужностей та більшого аеропорту, який би пропонував зручні трансферні рейси для пасажирів, які подорожують на далекі відстані,” – підсумовує Guardian.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.