Олег Рибачук

Україна піде до ЄС не через те, що поділяє європейські цінності, а тому що їй потрібні гроші. Митний союз не обіцяє Україні будь-яких серйозних економічних вигод.

Таку думку висловив 24 червня на прес-конференції в Києві екс-глава Адміністрації президента України Олег Рибачук, передає ІА «Regnum».

«Українська влада підпише угоду у Вільнюсі не тому, що поділяє європейські цінності, а тому, що катастрофічно має потребу в ресурсах. Україна в боргах як у шовках. Держборг катастрофічно зростає, і для Януковича життєво важливо його реструктуризувати, тобто отримати доступ до «довгих грошей» міжнародних фінансових інститутів», – заявив Олег Рибачук.

Він упевнений, що заради цього Україна навіть готова піти на повний розрив відносин з Митним союзом.

«Клюєв (Секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Клюєв – ред.) Заявив, що закони будуть прийняті, і я йому вірю. Чечетов (перший заступник глави парламентської фракції Партії регіонів Михайло Чечетов – ред.) Махне рукою – і всі проголосують за редакцію, прийнятну для Євросоюзу. Інакше настануть фінансові санкції. Європа сьогодні, на відміну від минулих років, готова прийняти Україну, але після підписання Угоди ми вже не морально, а юридично не зможемо продовжувати переговори з Митним союзом», – резюмував Олег Рибачук.

У той же час, Віктор Янукович використовує «успіхи в євроінтеграції» на виборах 2015 року.

У той же час євроінтеграція унеможливить інтеграцію з країнами МС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.