Уважність, діти
Уважність та інтелект взаємопов’язані

Вчені визначили, що рівень інтелекту впливає на уважність. Психологи Університету Рочестера провели дослідження і прийшли до висновку, що люди з високим IQ здатні ігнорувати великі перешкоди.

У дослідженні брали участь 53 людини. Вони пройшли тест на рівень IQ і візуальний тест. Учасники експерименту дивилися відеоролики, під час перегляду по екрану переміщалися великі і дрібні об’єкти. Потім учасникам було запропоновано описати напрям рух об’єктів. Результати експерименту показали, що чим вище рівень інтелекту людини, тим менше вони реагували на великі об’єкти і більше приділяли увагу дрібних об’єктів.

За словами психологів, найчастіше, фон не несе необхідну інформацію, на відміну від маленьких об’єктів. Так, на думку психологів, чим вище рівень інтелекту людини, тим вище його здатність зосереджуватися на потрібних речах і не звертати уваги на перешкоди.

Психологи також стверджують, що завдяки одитингу люди можуть навчитися зосереджувати свою увагу на важливих речах і фільтрувати відволікаючі речі.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.