hromadsketv_1

Сьогодні відбулася презентація нового медійного проекту “Громадське телебачення” (hromatske.tv), ініціаторами якого стали українських журналістів, які зарекомендували себе як професіонали своєї справи і люди, що не готові працювати з цензурою, і не хочуть працювати проти власного народу.

“Для нас українське громадське мовлення – це соціальна місія, громадянська позиція. Взяти участь може кожен – матеріально, технічно, організаційно, волонтерськи”, – зазначено на сайті проекту.

У проекті задіяні наступні журналісти: Зураб Аласанія, Сергій Андрушко, Юлія Банкова, Андрій Баштовий, Роман Вінтонів, Євген Глібовицький, Дмитро Гнап, Наталія Гуменюк, Богдан Кутєпов, Мустафа Найєм, Мар’яна Почтар, Андрій Сайчук, Роман Скрипін, Анастасія Станко, Данило Яневський, частина з яких формує

Як заявив Роман Скрипін – автор ідеї та керівник даного проекту про те, що об’єднало журналістів:

Звичайно, це довіра – перша річ, яка об’єднала всіх журналістів. Довіра – це та річ, яка втрачена  суспільством, та річ, яка втрачена медіа, та золота акція, яку фактично втратили всі засоби масової інформації.

І метою даної організації є відновлення тієї довіри суспільства, продовжив Рома Скрипін.

У маніфесті, оприлюдненому на офіційній сторінці проекту в Facebook, сказано, що hromadske.tv існує на добровільні пожертви юридичних та фізичних осіб, а також за рахунок реклами.

Організатори обіцяють, що “Громадське телебачення” ні від уряду, ні від президента, ні від парламенту, ні від партій, ні від бізнесових кіл.

“Це не перша спроба створення суспільного мовлення і ніхто не гарантує нам успіху, – сказано у маніфесті. – Але почуваючись спадкоємцями Громадського радіо, ми підхоплюємо естафету, щоб досягнути мети чи принаймні передати естафету нашим наступникам”.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.