Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Колишній прем’єр-міністр Юлія Тимошенко та її захист оскаржуватимуть дії адміністрації Качанівської колонії щодо її заяви на короткочасний виїзд за межі виправної колонії для відвідування хворої матері, повідомив Адвокат Сергій Власенко.

“Йдеться про звернення до вищих інстанцій пенітенціарної служби та до прокуратури. Крім того, ми обов’язково надамо ці дані Європейському суду з прав людини”, – сказав Сергій Власенко, якого цитує офіційний сайт екс-прем’єра.

Захисник також зазначив, що Юлія Тимошенко досі не отримала офіційної відповіді на свою заяву, хоча посадовці пенітенціарної служби коментували цю ситуацію у ЗМІ та були зобов’язані впродовж доби розглянути заяву та дати відповідь.

Захист також нагадав, що відповідно до статті 111 Кримінально-виконавчого кодексу, засудженим з колоній мінімального рівня безпеки, а Качанівська колонії є саме такою колонією, можуть дозволити короткочасні виїзди за межі колонії на строк не більше семи діб.

Раніше тітка екс-прем’єр-міністра Антоніна Уляхіна заявила про погіршення стану здоров’я матері Юлії Тимошенко Людмили Телєгіної.

10 червня “5 канал” повідомив, що речник Пенітенціарної служби Ігор Андрушко заявив про можливість того, що екс-прем’єра Юлію Тимошенко можуть відпустити до хворої матері.

Юлія Тимошенко написала заяву з проханням відпустити її до мами.

Однак після цього заступник голови ДПтС сказав, що представники пенітенціарного відомства не знайшли підстав відпустити Юлію Тимошенко до мами.

Джерело BBC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.