преса, ЗМІ, цензура, тиск
Список “ворогів преси”

До Дня журналіста України, 6 червня 2013 року Інститут масової інформації та Незалежна медіа-профспілка оприлюднили список Ворогів преси 2012-2013.

Перше місце у ньому посів прем’єр-міністр України Микола Азаров – як формальний голова Партії Регіонів “за системний тиск на свободу слова, цензуру та перешкоджання законній професійній діяльності журналістів з боку депутатів Партії регіонів всіх рівнях, а також, як голова уряду, за обмеження спілкування міністрів з журналістами”.

Президент України Віктор Янукович посів друге місце за “постійне зростання кількості нападів на журналістів та безкарність нападників” та “падіння України в міжнародних рейтингах свободи слова та закритість влади від суспільства”.

На третьому місці – міністр МВС Віталій Захарченко “за участь міліції у перешкоджаннях законній професійній діяльності журналістів, за бездіяльність міліціонерів, присутніх на місцях скоєння злочинів, та за відсутність прогресу у розслідуваннях по фактах нападів на журналістів”.

Всього Клацнути список налічує 21 людину, серед яких: народний депутат від Партії Регіонів Віталій Журавський, перший віце-прем’єр України Сергій Арбузов, керівник Апарату Верховної ради Валентин Зайчук, генеральний прокурор Віктор Пшонка, народний депутат від опозиції Микола Княжицький, начальник Управління державної охорони України Сергій Кулик, та генеральний директор холдингу “1+1” Олександр Ткаченко.

Джерело BBC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.