«ВКонтакте» тепер підтримує музикантів, які добровільно «віддають» свою музику.

Соціальна мережа оновила розділ популярних аудіозаписів. За цим «косметичним ремонтом» криється новий підхід керівників «ВКонтакте» до музики. Над плей-листом тепер відображається список виконавців, які надали свою музику для публічного прослуховування.

«Ми підтримуємо музикантів, які діляться своєю творчістю. Тепер користувачі можуть легко знайти офіційні спільноти з музикою, а музиканти – безкоштовно достукатися до мільйонів нових фанатів», – пояснив прес-секретар «ВКонтакте» Георгій Лобушкін.

vk_music_1

Нагадаємо, що минулого тижня у «ВКонтакте» почалося масове видалення піратської музики. За допомогою нововведення керівництво соцмережі, ймовірно, намагається налагодити відносини з музикантами, щоб не втратити багатомільйонну аудиторію сервісу.

Відзначимо, що для багатьох користувачів соцмережа «ВКонтакте» цінна в першу чергу через наявність величезної кількості музики. Після блокування піратської музики у соцмережі обурені користувачі почалося масове завантаження своїх улюблених виконавців під “кодовими” назвами, приміром аудіозаписи американської співачки Лани Дель Рей, яка нещодавно зібрала аншлаг в Палаці “Україна” на концерті в Києві, можна знайти за назвою Ванна без дверей, Шакіру, як Шкирка і т.п.

Відтак, пісня  Lana Del Rey – Blue Jeans тепер йменується, як Ванна без дверей – Голубые джинсы , Muse – The Resistance, як Мьюзъ – Резистенс , – як не крути, а користувачі нівяку не хочуть відмовлятись від  піратства.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.