старі люди
Новий спосіб профілактики слабоумства

Вчені відзначають, якщо літні люди будуть приймати достатньо вітаміну B, то зможуть запобігти розвитку слабоумства. За словами вчених, вітаміни B6 і B12, а також фолієва кислота знижують рівень гомоцистеїну – амінокислоти, що провокує розвиток хвороби Альцгеймера. Ранні дослідження показали, що люди з когнітивними порушеннями рідше на 50% стикалися з стисненням головного мозку, якщо вживали вітаміни B.

Нове дослідження за участю 156 людей показало, що на 90% зменшивзя стиск частини мозку, яка найбільш вразлива при розвитку хвороби Альцгеймера. Обстеження організму пацієнтів показало, що порушення роботи головного мозку можна легко запобігти.

Однак фахівці поки не квапляться всім виписувати добавки з вітаміном B, бо ще повністю не ясно, чи корисний він людям, у кого вже розвивається ця хвороба. Поки дослідження тривають лікарі радять продовжувати дотримуватися правильного харчування, активного способу життя, стежити за вагою і тиском. Що стосується харчування, то можна проконсультуватися з дієтологом, який на основі тесту на харчову непереносимість, зможе скласти вам індивідуальне меню, з перевагою продуктів, що містять вітамін B.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.