car_1

Росія з партнерами по Митному союзу подасть до арбітражного суду на Україну з питання введення захисних заходів на автомобілі.

Про це повідомив в кулуарах Петербурзького міжнародного економічного форуму-2013 міністр з торгівлі Євразійської економічної комісії (ЄЕК) Андрій Слєпньов.

«Нас особливо турбує поведінка України в питанні введення захисних заходів, яка за останні півроку ввела два дуже вагомі заходи, насамперед це захисні заходи на автомобілі з серйозними порушеннями правил СОТ та угоди про зону вільної торгівлі СНД. Вчора ми обговорювали це питання на комітеті з торгівлі, так виглядає, що буде ініційовано процедури з вирішення цього спору в порядку, передбаченому угодою про зону вільної торгівлі СНД. Це означає суд», – сказав він.

Як повідомлялося, раніше Азаров заявив, що Україна, прийнявши рішення про підвищення ввізних мит на імпортні автомобілі, не порушила принципів СОТ.

Нагадаємо, з 13 квітня для автомобілів з об’ємом двигуна 1-1,5 л і 1,5-2,2 л мито збільшилося на 6,46% і 12,95%. Перед цим учасники ринку заповнили склади з розрахунку три-чотиримісячного обсягу продажів, але запаси були розкуплені набагато швидше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.