люди, сімейна пара, подружжя
Методи профілактики гіпертонії

Сьогодні гіпертонія значно «помолодшала», вже після 30 років у багатьох людей починають виникати проблеми з тиском. Так, фахівці дають кілька порад, як можна посприяти профілактиці високого артеріального тиску.

Перш за все, потрібно відзначити, що є особлива «кодована» гіпертонія. Вона виникає тоді, коли ви хвилюєтеся, наприклад, коли йдете до лікаря, то у вас починає сильніше битися серце, а у деяких йде кров з носа. У даному випадку, потрібно просто налаштуватися на позитивні моменти від зустрічі з лікарем. Зрештою, можна звернутися до психолога, щоб спробувати усунути свої страхи, або пройти одитинг, який вчить спілкуванню з іншими людьми і допомагає контролювати свої емоції.

Крім того, лікарі радять не перевіряти тиск кожні п’ять хвилин. Справа в тому, що протягом дня він може змінюватися – і це теж норма. А от ви, вимірюючи тиск по сто разів за день, можете отримати невірну інформацію про своє здоров’я.

Більше того, лікарі радять гіпертонікам ні в якому разі не робити різких рухів, особливо нахилів уперед. Це може спровокувати слабкість і запаморочення, тому що кров не встигає потрапити в мозок.

Також гіпертонікам потрібно достатньо відпочивати і займатися фізичними вправами. Нехай навіть вправи будуть простими. Наприклад, прогулянки або навіть прибирання по будинку, але вони значно поліпшать стан.

Нарешті, лікарі радять усім гіпертонікам пройти обстеження серцево-судинної системи, яке допоможе виявити порушення, пов’язані з артеріальним тиском, а також покажуть можливі ризики інших захворювань серця.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.