Facebook
Витік користувацьких даних у Facebook

Найбільша соціальна мережа Facebook в суботу визнала, що через збій у програмному забезпеченні стався витік особистих даних 6 мільйонів користувачів. Про це йдеться в прес-релізі компанії.

Як повідомляється через несправність інструменту DYI завантаження акаунта будь-який користувач міг отримати адреси електронної пошти та телефонні номери інших користувачів соцмережі зі свого списку контактів й інших зареєстрованих в системі.

З’ясувалося, що помилка діяла протягом року, поки на неї не звернув увагу один з користувачів. При цьому майже у всіх випадках кожну адресу електронної пошти або номера телефону включалися в архів чийогось аккаунта не більше двох разів і таким чином несанкціонований доступ до даних будь-чийого акаунту могли отримати лише кілька людей.

Як стверджується, ніякі інші дані не зберігалися при завантаженні архівів. Також в компанії заявили, що свідоцтв про використання помилки зі злим умислом не зафіксовано. У компанії запевнили, що зараз помилка усунута і посилено заходи безпеки з тим, щоб подібні ситуації не повторювалися надалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.