24-річний програміст з Каліфорнії Роб Райнхард винайшов незвичайний порошковий продукт, який може замінити людям звичайну їжу.
Soylent_1

Так званий сойлент розводиться звичайною водою, в результаті чого виходить солодкуватий напій без запаху, що відмінно втамовує голод. У ньому містяться всі необхідні для організму поживні речовини: вуглеводи, жири, білки, солі Sueddeutsche Zeitung.

За словами Райнхарда, він харчується виключно Сойлентом вже кілька місяців і відчуває себе відмінно. У день він випиває близько літри свого напою – у цій кількості міститься добова доза необхідних речовин, яка повністю відповідає рекомендаціям Національної академії наук США.

Будучи програмістом, Райнхард постійно роздумував над оптимізацією свого побуту. Він вивчив праці з біології і дійшов висновку, що людський організм потребує не в їжі як такій, а в правильному поєднанні хімічних елементів. Райнхард експериментував з численними речовинами, змішував їх, використовуючи як жирову основу оливкову олію, і нарешті підібрав оптимальний рецепт для свого «коктейлю майбутнього».

Soylent_2

Минулого тижня Райнхард заявив про свою готовність почати масове виробництво нового продукту. Для запуску проекту йому було потрібно $ 100 тис., проте Райнхард вже вдалося зібрати від спонсорів майже $ 430 тис.

Джерело Sueddeutsche Zeitung

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.