нерухоміст
ціни на квартири в Україні впали

Всього за три місяці середні ціни на квартири в Україні знизилися на 20%. Так, у лютому середньостатистичні ціни становили $ 46,5 тис. за однокімнатні, $ 74 тис. за двокімнатні і $ 109 тис. за трикімнатні квартири. А вже у травні вони знизилися до рівня $ 37,1 тис. за однокімнатну, $ 58,8 тис. за двокімнатну і $ 90,6 тис. за трикімнатну.

Але просідання середніх цін відбулося через здешевлення квартир у Київській та Одеській областях. Саме тут зосереджено майже половина всіх пропозицій про продаж нерухомості в Україні, а також найвищі ціни на квартири. Крім того, істотно знизилися розцінки і на апартаменти в Полтавській, Харківській та Хмельницькій областях. А от в інших регіонах зниження якщо і сталося, то не таке значне.

При цьому високі ціни на квартири в Україні спостерігаються тільки у великих містах. Якщо шукати житло в невеликих селищах далеко від мегаполісів, то ціни там будуть в рази нижче. Наприклад, в смт. Чкаловське, в Харківській області, за $ 8 тис. можна стати власником однокімнатної квартири в хорошому стані площею 39 м. кв. І таких пропозицій по країні тисячі. Крім того, на сході України безліч квартир продається менш ніж за $ 5 тис., але розташовані вони в основному в депресивних районах.

За матеріалами ibud.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.