Пневмонія
Спалах пневмонії в ЄС

У Європі побоюються спалаху нової коронавірусної інфекції, що має симптоми атипової пневмонії. Перші випадки захворювання днями виявили на півночі Франції. На смертельно небезпечну недугу захворів 65-річний чоловік. Наразі він у тяжкому, але стабільному стані перебуває в лікарні. Коронавірус виявили і в медсестри, що працює у тому ж закладі. Під наглядом також інший пацієнт, що лежав в палаті з інфікованим хворим, і його лікар.

Про французького хворого відомо, що в середині квітня він їздив у Дубаї, ОАЕ. Експерти підозрюють, що саме звідти збудник інфекційного захворювання потрапив до Європи. Хоч факт передачі нового коронавірусу від людини до людини ще не підтверджено.

Попередження про нову коронавірусну інфекцію вже зробила Всесвітня організація охорони здоров‘я. Її збудника вперше виявили в 2012 році. З того часу в світі зафіксовано 18 жертв захворювання – на Аравійському півострові, а також у Німеччині. Найбільше смертельних випадків було в Саудівській Аравії. Там лікарі також намагаються з‘ясувати походження нового штаму.

Вперше епідемію атипової пневмонії, спричиненої новим коронавірусом, виявили в 2003 році. Тоді хвороба забрала життя майже 1000 людей в південному Китаї, віком від 24 до 94 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.