Соя
В сої багато фітоестрогенів

Відомо, що природа володіє безліччю трав, які наділені лікувальними властивостями. Тому лікарські трави користуються попитом і популярністю. Існує навіть така думка, що є рослини, які здатні скорочувати період старіння організму. Провівши деякі дослідження, вчені дали висновок – це дійсно правда.

Розповімо трохи про деякі види трав, які допомагають продовжити вам молодість і позбавляють від вікових захворювань.

Соя і лугова конюшина. У цих рослинах є фітоестрогени, які подібні гормонам естрогенів, виробленими людським організмом. Саме ці речовини виступають в якості захисту від більшості хвороб, притаманних людям похилого віку.

Вчені з’ясували, що ці трави допомагають при клімаксі. Під час прийому капсул лугової конюшини симптоми клімаксу зменшувалися до мінімуму. Зміст фітоестрогенів воронця гроздевідного в такому препараті, як клімадінон, допомагає аналогічним чином при такому стані жіночого організму.

Японці вживають у своєму раціоні багато сої, тому населення цієї країни набагато менше (в порівнянні з іншими країнами) страждає інфарктами і раковими захворюваннями жіночих органів.

Альфа-ліпоєва кислота. Використовується в якості харчової добавки, була знайдена в картоплі. Ця речовина здатна стимулювати ріст. У малих кількостях ця кислота перебувати в організмі людини, а також – тварин і в рослинах. Цей засіб є прекрасним методом боротьби від зморшок і інших процесів старіння шкіри.

Лохина і чорниця. Здавна відомо, що чорниця підвищує гостроту зору. На її основі офтальмологія використовує безліч препаратів. З чорниці використовують витяжку таких речовин, як антоціанозіди, які здатні регенерувати сітківку ока. Антиоксиданти, які містяться в чорниці, допомагають відновлювати зруйновані клітини. Сьогодні вчені намагаються дізнатися, яким ще чином чорниця допоможе при лікуванні очних захворювань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.