алкоголізм
Які препарати зменшують потяг до алкоголю?

Кожен стикався і бачив алкоголіків або вживав спиртне сам. З першого погляду невинна і легковживана речовина, а викликає  швидке звикання від якої важко відмовитися протягом життя.

І хоч вже є безліч препаратів, які впливають на зменшення тяги до алкоголю, але людина повинна сама все осмислити, те, що потрібно кинути розпивання алкоголю.

В даний момент є препарати, які блокують переробку в організмі людини етилового спирту. Найпоширенішим є дисульфірам. Він використовується при кодуванні людини, і використовується в трьох дуже добре відомих препаратах – це Еспіраль, Тетурам і Антабус. При попаданні ліків у кров він не дасть ніяких проявів, поки залежна від алкоголю людина не почне приймати його знову. При цьому дисульфірам не дає печінці повністю переробити спирт. У такому випадку залежний буде страждати від болю в м’язах, блювоти, нападів остраху за своє життя, зниження тиску і додатково до цього – неприємний запах алкоголю.

Препарат Вівітрол не менш хороший для зменшення потягу до спиртного. Але він діє зовсім по-іншому, ніж дисульфірам. Вівітрол переміщається в сам мозок людини через кров і при цьому людина перестає відчувати «кайф», тобто пропадає тяга до спиртного.

Всі ці препарати призначаються для різних людей, тому як у кожного своя межа бажання алкоголю, але, однозначно, потрібно привчити себе контролювати процес розпивання спиртного. Якщо ви відчуваєте, що процес виходить з під вашого контролю – то краще звернутися до фахівців.

Головне не забувайте, що не завжди можна повністю позбутися тяги до спиртного – якщо у людини немає бажання на це, то і препарати тут мало чим допоможуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.