Віртуальні стосунки
Віртуальні стосунки доводять до галюцинацій і психозів

За словами психологів, віртуальні відносини сильно підривають нервову систему.

Люди, які страждають від самотності і знаходять розраду в частих віртуальних зв’язках, відчувають не тільки напади психозу, а й навіть схильні галюцинацій. До таких висновків прийшли ізраїльські вчені з Тель-Авівського центру психології.

Психологи зв’язали психотичні епізоди і галюцинації із залежністю від інтернету і віртуальних відносин, які стали не рідкісними випадками в соціальних мережах. Транзиторний психоз – це психічна хвороба, яка є швидкоплинною. У дослідженні взяли участь люди, які відчувають проблеми з самотністю, ці люди шукали в соціальних мережах розраду і знаходили досить тривалі віртуальні відносини.

На перший погляд ці віртуальні відносини здаються позитивними, але в підсумку вони призводять до відчуття зради, почуттю образи і вторгнення в приватне життя. У кожному випадку були виявлені ознаки розвитку неспокою і сплутаності свідомості.

Проте лікарі запевняють, що від цієї залежності можна позбутися, якщо звернутися до послуг психолога. Всі учасники, з якими працювали психологи, змогли легко відмовитись від віртуальних стосунків і відновитися на психічному рівні. З подібними випадками допоможе впоратися процедура одитинг, яка ще й до того ж навчить ефективно спілкуватися при особистій зустрічі і будувати відносини наяву, а не в інтернеті. До речі, до проблемних особливостей спілкування по інтернету можна також віднести спотворення географічних даних та ідеалізації свого співрозмовника.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.