Бійка у парламенті Венесуели
Венесуельські депутати б’ються не на жарт

Бійка у венесуельському парламенті – це серйозно. Кілька депутатів зазнали справжніх поранень після того, як спікер відмовився надати слово опозиціонерам. В обмін на доступ до трибуни від них вимагали визнати, що на президентських виборах переміг наступник Чавеса Ніколас Мадуро. Опозиціонери відповіли звуками вувузел, і виникла бійка.

“Ми боротимемося далі, будемо просуватися вперед міліметр за міліметром, аби дати Венесуелі краще майбутнє. Саме тому влада вдається до насильства, бо ми йдемо вперед, і на нас чекає перемога,” – сказав опозиційний депутат Хуліо Борхес, демонструючи у телеефірі сліди побоїв.

Ситуація у Венесуелі лишається напруженою. Після того, як Центрвиборчком оголосив Ніколаса Мадуро переможцем президентських виборів із перевагою у 1,5% голосів, опозиція звинуватила владу у фальсифікації результатів.

Опозиційний кандидат Енріке Капрілес вимагав перерахунку голосів і вивів своїх прибічників на вулиці. Протести неодноразово переростали у масові заворушення із застосуванням сили.

Бійка у парламенті Венесуели

Бійка у парламенті Венесуели

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.