красива жінка
Вчені визначили причину появи зайвої ваги

Проблема лікування ожиріння починає стосуватися людей часто після 30 років. Фахівці вважають, що головною причиною набору зайвої ваги після 30 є зміна гормонального фону і неправильний спосіб життя, у тому числі вживання алкоголю, шкідливої ​​їжі і куріння.

Такої реакції організму можна очікувати навіть тим, хто веде правильний спосіб життя і стежить за харчуванням. Особливо це стосується жінок. Справа в тому, що після 30 відбувається перебудова в жіночому організмі, відбувається зниження рівня гормонів естрадіолу і прогестерону, які відповідають за дітородну функцію і метаболізм. Через ці змін відбувається порушення обміну речовин, яке провокує накопичення зайвої ваги.

А от у чоловіків головною причиною є їх спосіб життя. Після 30-35 років чоловіки занадто захоплюються пивом і живуть малорухливим способом життя.

Ендокринологи і дієтологи радять після 30 уважніше ставитися до свого способу життя, більше рухатися, правильно харчуватися, позбутися шкідливих звичок, а також відновити обмін речовин за допомогою послуг фахівців. Крім того, дієтологи радять пройти тест на харчову непереносимість, щоб виявити приховану алергію на продукти харчування. Цей тест допоможе правильно скорегувати меню і зробити його для вас максимально корисним.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.